نحوه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

ثبت انواع شرکت های هفتگانه ذکر شده در قانون تجارت در ایران توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و قسمت اداره ثبت شرکت ها اتفاق می افتد . اداره ثبت شرکت ها به منظور سهولت مراجعه کنندگان انواع فرم ها و درخواست ها را به همراه نمونه اظهارنامه ها  ، اساسنامه ها و شرکتنامه ها را در اختیار متقاضیان بصورت آماده و پرینت شده قرار می دهد . این مستندات باید تکمیل و تمامی شرکاء آنها  را تایید و امضاء نمایند .

مرحله بعدی پرداخت هزینه های حق الدرج و حق الثبت و … می باشد . پس از آن باید 5 نام برای شرکت به ترتیب اولویت انتخاب شود  و به  واحد تعیین نام تحویل داده شود . با موافقت در خصوص نام شرکت باید مدارک مورد نیاز دیگر به قسمت پذیرش اداره ثبت شرکت ها تحویل داده و در ازاء آن رسید دریافت شود .

در اینجا لازم به توضیح است تعیین نام برای شرکت فقط در تهران انجام می پذیرد و علاقمندان به ثبت شرکت در سایر شهرستان ها نیز باید برای ثبت نام شرکت خود و تعیین نام برای آن از طریق تهران اقدام نمایند .

پس از دریافت مستندات و مدارک شماره ثبت شرکت و شناسه ملی شرکت به متقاضی و یا وکیل تام الاختیار ایشان به منظور ردگیری فرآیند ثبت شرکت و یا بعدا برای شناسایی و صحه گذاری بر شرکت مورد استفاده قرار می گیرد .

ثبت شرکت و ثبت برند نوبل آماده انجام فرآیند های ثبت انواع شرکت ها برای مشتریان عزیز خود می باشد و این اطمینان را به مشتریان خود خواهد داد تا کار ثبت شرکت آنها در حداقل زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام پذیرد تا خدایی نکرده در آینده با مشکلات حقوقی و قانونی مواجه نشوید.

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید