اقدامات اختیاری و ضروری پس از ثبت شرکت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

پس از ثبت شرکت و طی مراحل قانونی و الزامی شرکت مانند دریافت پرونده مالیاتی ، کد اقتصادی و دریافت دفاتر پلمپ مالیاتی شرکت می تواند بصورت قانونی فعالیت خود را شروع کرده و در موضوع ثبت شده شرکت  بدون محدودیت فعالیت نماید . اما هدف از ثبت شرکت تنها نمی تواند انجام برخی از فعالیت های اقتصادی باشد. بسیاری از افرادی که به دنبال ثبت شرکت می روند در ذهن خود راه هایی را برای دریافت بازار های بیشتر و سود اقتصادی بالاتر برنامه ریزی می کنند .

مطمئناً رشد و توسعه شرکت تنها با برخی از تفکرات عملی نخواهد شد. برای به دست آوردن مشتریان و سود بیشتر  باید کیفیت محصولات بالاتر رود و محصولات فروش خوبی را داشته باشند .

دو  ابزار بسیار قدرتمند برای موفقیت شرکت ها موجود می باشد که امروزه هر چند اختیاری است ولی به یک الزام برای شرکت های خواهان توسعه و فروش بیشتر تبدیل شده است. آن ابزار ها عبارتند از :

  • ثبت علائم تجاری

با ثبت برند یا علامت تجاری و مدیریت و مفهوم دهی مناسب آن شرکت می تواند ابزاری بسیار قدرتمندی داشته باشد تا با سرمایه گذاری بر روی آن خودش را به مشتریان بیشتری معرفی کرده و با بازاریابی محصولات خود از طریق برند سطح فروش و سود آوری شرکت را بالاتر ببرد.

  • اخذ رتبه

شرکت هایی که اقدام به دریافت رتبه  می کنند در واقع در تلاش برای اثبات خود به جامعه و مشتریان می باشند . هر چه  رتبه شرکت بهتر باشد اعتماد سایر شرکت ها و نهاد ها نیز به آنها بیشتر خواهد شد و همین موضوع باعث بالاتر رفتن میزان شهرت و فروش خدمات و محصولات شرکت خواهد شد .

برای دریافت رتبه شرکت و یا ثبت برند تجاری با مشورت مشاوریان و متخصصین ما اقدام نمایید تا موفقیت خودتان را تضمین نمایید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید