• خانه
  • وبلاگ
  • علامت تجاری ، شناسنامه محصولات و خدمات شماست

علامت تجاری ، شناسنامه محصولات و خدمات شماست

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

برند یا علامت تجاری ضمن ایجاد تمایز بین محصولات و خدمات شما با سایر شرکت ها و موسسات باعث معرفی و بازاریابی محصولات شما در بازار های هدف نیز می باشد. حتما تا به حال شنیده اید که می گویند برند باید مفهوم و معنای مناسبی داشته باشد. این یک حقیقت است. برند یا علامت تجاری در واقع چهره اصلی محصولات و خدمات شما را به مشتریان معرفی می نمایند. مشتری قبل از خرید و آشنایی با محصولات و خدمات شما ابتدا برند و علامت تجاری شما را می بیند و می شنود. تحت تاثیر این نام و شکل قرار می گیرد . باید معنا و مفهوم برند شما او را متقاعد نماید که شما بهترین هستید .

همانگونه که هر فرد ابتدا با مشخصات شناسنامه و عکس آن شناخته می شود  و هویت پیدا می کند برند نیز به شرکت و محصولات شما وجهه و هویت می دهد . همانگونه که همه به دنبال داشتن نام نیکو و شهرتی خوب هستند ، برند نیز باید برای شما نام و شهرت مناسب و در خور شرکت شما را به ارمغان بیاورد .

تفاوت شناسنامه افراد با شناسنامه محصولات این است که کسی نمی تواند شناسنامه خود را به شکل دلخواه طراحی کند و خلق این شناسنامه غیر ارادی بوده است . اما برای شناسنامه محصولات قبل از طراحی می توان بر روی خواسته تمرکز بیشتری کرد ، مفهوم مناسب به آن داد و شناسنامه محصولات را آنگونه که دوست دارید طراحی کنید . این برند هویت و ماهیت درونی شرکت را نیز ارائه می کند . پس بهتر است قبل از طراحی برند به خوبی بر روی انچه دوست دارید باشید تمرکز کرده و با صبر و شکیبایی بهترین شناسنامه را ایجاد کنید.

 

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید