اشخاص حقیقی هم می توانند ثبت برند کنند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

شاید یکی از سوالات همیشگی افراد فعال در حوزه های اقتصادی که اقدام به ثبت شرکت نکرده و شخصیت حقوقی ندارند این باشد که آیا ما هم به عنوان یک فرد حقیقی می توانیم برای خود یک برند ثبت نماییم ؟

قطعاً این کار امکانپذیر است. هیچ محدودیتی برای ثبت برند توسط افراد عادی و حقیقی وجود ندارد . به هر حال هر فردی به نحوی در اقتصاد کشور فعالیت دارد و برای بهتر شدن فعالیت ها و خدمات خودش می تواند برندی ثبت کرده و خد را با آن معرفی نماید . این موضوع تنها منحصر به ایران نیست . بلکه در تمامی نقاط دنیا افراد می توانند اقدام به ثبت برند به نام خودشان بکنند.

نه تنها برند را می توانید در ایران به ثبت برسانید که حتی در صورتیکه فعالیت شما برون مرزی نیز می باشد می توانید برند خود را بصورت بین المللی و یا در درون سایر کشور های دیگر نیز به ثبت برسانید تا با خیال راحت تری بر روی آن برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنید .

برای ثبت برند افراد حقیقی باید با مراجعه به سایت مالکیت صنعتی مدارک زیر را تهیه و ارائه نمایند :

  • کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی
  • کپی جواز کسب و یا هرگونه مجوز فعالیت
  • کپی کارت بازرگانی به نام متقاضی
  • یک نمونه از علامت تجاری مورد درخواست در ابعاد 10*10

حتماً در نظر داشته باشید با توجه به پیچیدگی ها زیاد ثبت برند و علامت تجاری و آشفته بازار این روز ها و به منظور جلوگیری از خسران احتمالی از مشاورین متخصص و صاحب صلاحیت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل برای ثبت برند خود کمک بگیرید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید