مراحل پیگیری ثبت برند و علامت تجاری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

معمولا برای اینکه یک برند ثبت شود مدت زمانی در نظر گرفته می شود . این مدت می تواند بسیار متفاوت باشد . مثلا برای طراحی برند ایده ها و تفکرات خالق آن است که  تا به سرانجام نرسد نمی تواند رضایت او را برای ثبت برند فراهم نماید . خوب این مدت می تواند از بین یک هفته تا چند ماه متغیر باشد. پروسه ثبت برند هم ممکن است حدود 2 تا 3 ماه زمان نیاز داشته باشد.

پس از طی زمان ثبت برند که نهایتاً 3 ماه باید به طول انجامد برای اطلاع از وضعیت ثبت برند متقاضیان می توانند اقدام به استعلام و پیگیری وضعیت ثبت برند خود کنند .برای این منظور باید به سایت مالکیت صنعتی مراجعه و از قسمت خدمات الکترونیک ثبت علائم تجاری با وارد کردن شماره پیگیری خود وضعیت برند و ثبت آن را متوجه شوند.

چنانچه برند مورد موافقت قرار گرفته شده باشد و ثبت آن انجام گرفته باشد باید تشکیل پرونده صورت پذیرد . این موضوع می تواند توسط خود افراد ویا وکلای ایشان انجام شود . فرآیند تشکیل پرونده نیازمند حضور در محل شرکت را دارد . پس از تشکیل پرونده باید هزینه های ثبت پرداخت و منتظر دریافت گواهینامه 10 ساله مالکیت برند شوید . البته این موضوع نیازمند آگهی شدن برند در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار می باشد .

برای ثبت برند و انجام فرآیند های طولانی و خسته کننده آن بهتر است کار خود را به حرفه ای های این زمینه واگذار کنید. ثبت شرکت و ثبت برند نوبل با سال ها تجربه و استفاده از متخصصین صاحب صلاحیت می تواند بهترین انتخاب باشد .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید