هدف از اخذ رتبه برای شرکت چیست ؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

هدف از اخذ رتبه برای شرکت چیست ؟

همیشه یکی از مشکلات مصرف کنندگان کالا و خدمات شرکت های مختلف عدم شناخت کافی از شرکت ها و میزان توانایی و قدرت ارائه محصولات و خدمات و کیفیت کار آنها می باشد . به همین دلیل معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبری  ریاست جمهوری به دنبال پیشنهادات و انتقاد هایی که در این زمینه دریافت نموده بودند اقدام به پیاده سازی طرحی به منظور تعیین معیاری برای تشخیص صلاحیت شرکت ها و ایجاد تمایز بین آنها بر اساس موارد مختلف نمود.

رتبه بندی شرکت ها و اعتبار دهی به آنها با هدف بالا بردن کیفیت و رقابت سالم بین آنها و در راستای بهبود و تضمین کیفیت و کمیت محصولات و خدمات شرکت ها و شناخت شرکت های برتر و همچنین معیاری برای مقایسه و بالابردن توان شرکت ها برنامه ریزی شد . هر چند در این میان شاید بیشترین بهره را مصرف کنندگان و بهره وران از این شرکت ها برده باشند .
این رتبه بندی شامل شرکت های پیمانکاری ، مشاوره ای ، انفورماتیک ، انبوه سازان و EPC می شود . همچنین این معاونت شرکت ها را در 11 گروه مجزا رتبه بندی نموده است که عبارتند از :

1- ساختمان 2- راه و ترابری 3- صنعت و معدن 4- تاسیسات و تجهیزات 5- آب 6- کشاورزی  7- مرمت آثار باستانی 8- کاوش های زمینی 9- ارتباطات 10- نفت و گاز 11- نیرو

شرکت ها برای بالابردن رتبه خود باید به نقطه نظرات و توانایی های دست پیدا کرده و یکسری شرایط خاص را دارا باشند. برای دریافت این رتبه بهتر است از تخصص کارشناسان ما استفاده نمایید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید