• خانه
  • وبلاگ
  • ایده های اقتصادی بزرگ خود را با ثبت شرکت در قالب سهامی عام تحقق بخشید

ایده های اقتصادی بزرگ خود را با ثبت شرکت در قالب سهامی عام تحقق بخشید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

آیا می دانستید برای تحقق به ایده های خود که سرمایه زیادی را نیاز دارند می توانید یک شرکت سهامی عام ثبت کنید و  با فروش سهام به به مردم سرمایه مورد نیاز خود را تامین نمایید .؟

انجام فعالیت های بزرگ و سنگین اقتصادی از عهده افراد حقیقی و شرکت های حقوقی کوچک بر نمی آید . این گونه فعالیت ها نیاز به سرمایه های زیادی دارند و باید برای راه اندازی و دستیابی به این خواسته سرمایه و پول بسیار زیادی صرف و هزینه شود . به این منظور توصیه می شود تا با تهیه  و تکمیل یک طرح پذیره نویسی مناسب و طرح توجیهی حساب شده برای راه اندازی این گونه فعالیت ها  از طریق شرکت سهامی عام اقدام شود.

شرکت های سهامی عام به شدت مورد حمایت دولت می باشند و تسهیلات بسیار خوبی برای راه اندازی آنها در نظر گرفته می شود . مدیران شرکت باید جهت ثبت شرکت سهامی عام تا 6 ماه پس از ارائه‌ی اظهارنامه اقدام کنند. در غیر این صورت شرکت تشکیل‌شده محسوب نخواهد شد و مشکلات و هزینه‌های زیادی به مؤسسان تحمیل خواهد کرد. مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی عام همچون اساسنامه‌ای که به تصویب مجمع عمومی مؤسسین رسیده است،صورت‌جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین وصورت‌جلسه‌ی هیئت‌مدیره باید به مرجع ثبت شرکت‌ها تحویل داده شود.

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید