ممنوعیت‌های ثبت برند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

آیا می دانستید برای ثبت برند و علامت تجاری محدودیت ها و ممنوعیت هایی وجود دارد که عدم رعایت آنها منجر به عدم پذیرش و ثبت برند و علامت تجاری شما خواهد شد ؟

برند ها و علامت های تجاری باید مطابق با قوانین و مقررات خاص خود طراحی و ایجادشوند تا مشکلی برای ثبت آنها بوجود نیاید  . برند باید به گونه ای طراحی شود که بتواند تفاوت میان کالاهای شما را با سایر کالاها نشان دهد ، باید منحصر به فرد باشد ، دارای معنی فارسی بوده و با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشد .

در طراحی برند نمی توانید از علائم کشوری و لشگری استفاده نمایید . باید نکات اخلاقی و اجتماعی مد نظر گرفته شده باشد و نشانه هایی که با شرع و عرف سازگار نیستند نباید در آنها ملاحظه شود . همچنین علائم تجاری باید عاری از  موارد گمراه کننده بوده و به هیچ برند دیگری نزدیکی و مشابهتی نداشته باشد .

برند و علامت تجاری شناسنامه محصولات و خدمات شما هستند و برای طراحی آنها مطمئناً هزینه و زمان زیادی صرف خواهید کرد. پس بهتر است برای اینکه سرمایه گذاری شما به هدر نرفته و در آینده به مشکلاتی برخورد نکنید با استفاده از تخصص و دانش مشاورین ثبت شرکت و ثبت برند نوبل برای ثبت برند خود اقدام نمایید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید