ثبت شرکت در آلمان

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

بسیاری از افراد حقیقی به منظور دریافت اقامت کشور آلمان و بسیاری از افراد حقوقی برای حضور در بازار های بین المللی این کشور تمایل زیادی برای ثبت شرکت در این کشور صنعتی و زیبا را دارند . مهم ترین خصوصیت ثبت شرکت در آلمان این می باشد که الزامی ندارید که برای شرکت خود حتما یک شریک آلمانی داشته باشید و می توانید تماما شرکت را با مالکیت خودتان در این کشور به ثبت برسانید .

به غیر از اینکه می توانید مالکیت 100 در صدی خود را برای شرکت خود در این کشور داشته باشید مزایای دیگری هم ثبت شرکت در آلمان برای شما خواهد داشت مانند :

شرکت در مناقصات و مزایده های بین المللی و داخلی آلمان ، تجارت با همه دنیا بدون وجود تحریم و محدودیت ، امکان افتتاح حساب بدون مالیات در کشور های دیگر ، امکان دریافت اقامت برای فرد حقیقی و یا مدیر عامل شرکت ، امکان استفاده از لیسانس های معتبر آلمان برای محصولات و تولیدات شرکت ، امکان فروش محصولات در خود آلمان و سایر کشور های دیگر ، اعتبار بالای شرکت های آلمانی برای تجارت با دنیا ،  دریافت وام های مناسب با درصد بسیار پائین ، و …

اما در آلمان می توانید بصورت های زیر  دارای یک شخصیت حقوقی شده و از مزایای ذکر شده بهره مند شوید :

  • تاسیس شرکت مستقل

شرکت های مستقل در آلمان شرکتی آلمانی محسوب می شوند و هیچ ارتباطی با شرکت های ایرانی از نظر وابستگی نخواهند داشت

  • تشکیل شعبه مستقل

شعبات مستقل هر چند زیر مجموعه شرکت های مادر در ایران می باشند ولی دارای شخصیت حقوقی متفاوتی هستند و وابستگی کمی به شرکت های اصلی در ایران خواهند داشت.

  • تشکیل شعبه وابسته

شعبات وابسته کاملا به شرکت ایرانی و اصلی خود وابسته بوده و سیاست ها و شرایطی تابع شرکت ایرانی خود دارند  و شخصیت حقوقی مجزایی ندارند .

  • تاسیس دفتر نمایندگی

نمایندگی ها بیشتر موضوع تبیلغات تجاری ، ارائه اطلاعات و تحقیقات بازار ، موضوعات علمی و فعالیت هایی از این دست را بر عهده دارند و یک نمایندگی در آلمان این وظایف را از طرف شرکت ایرانی خود بر عهده دارد .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید