ثبت شرکت در تهران

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

هر چند از دیدگاه برخی از افراد ثبت شرکت در تهران برای اعتبار و ارزش بهتر است و می تواند آینده بهتری برای شرکت به دنبال داشته باشد ولی حقیقت این است که حوزه ثبت شرکت در هر یک از شهرستان ها با تهران تفاوتی در اعتبار و ارزش شرکت نخواهد داشت و آنچه که اعتبار شرکت را تعیین می کند میزان سرمایه شرکت در شرکت های سهامی و اعتبار افراد در شرکت های اشخاص می باشد . اداره ثبت شرکت ها متولی اصلی ثبت شرکت می باشد ولی این دلیل بر دخل و تصرف و بالاتر بردن اعتبار برخی از شرکت ها نمی باشد و چنین موضوعی صحت ندارد .

برای ثبت شرکت در تهران هم می توان از شعبه اصلی یعنی اداره ثبت شرکت ها در سازمان ثبت اسناد و املاک ایران اقدام نمود و هم در شهرستان های بزرگ اطراف تهران مانند کرج  می توان از طریق شعبه ثبت شرکت ها در این شهرستان ها اقدام نمود .

ثبت شرکت در تهران و کلا باید گفت در ایران هر چند فرآیندی تخصصی و حساس می باشد ولی به دلیل تغییراتی که در سازمان ثبت اسناد و املاک ایران صورت گرفته و به منظور سرعت بخشیدن به بررسی مستندات و ثبت شرکت و همچنین در راستای کم کردن حضور و ازدحام علاقمندان به ثبت شرکت در این سازمان و تمرکز بیشتر برای انجام کار بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

البته پس از اینکه مستندات مورد نظر خود را در خود سایت با کمک مشاورین صاحب صلاحیت تکمیل و بارگذاری  و ارسال نمودید و این مستندات به همراه نام منتخب شما مورد تایید قرار گرفت آنگاه باید مستندات مورد نیاز برابر اصل شود و با حضور به موقع در این سازمان نسبت به ارائه مستندات و انجام پاره ای کار های اداری حضور به هم رسانید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید