• خانه
  • وبلاگ
  • چرا شرکت باید به دست افراد متخصص و مشاورین حقوقی ثبت شود

چرا شرکت باید به دست افراد متخصص و مشاورین حقوقی ثبت شود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

علاقمندانی که به دنبال ثبت شرکت و راه اندازی یک مجموعه حقوقی می باشند اغلب در خصوص اینکه آیا نیاز است از مشاروان و متخصصین این حوزه برای ثبت شرکت خود استفاده کنند یا خیر تردید دارند . و نمی دانند که ثبت شرکت توسط کارشناسان حقوقی الزامی است یا خیر و اینکه اگر می شود خودشان شرکت را ثبت کنند چرا باید این وظیفه را به دست وکلا و متخصصین حقوقی بسپارند و متحمل هزینه های بیشتر شوند .

سال های سال است که سازمان ثبت اسناد و املاک ایران متولی ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در ایران شرکت های مختلفی را به ثبت رسانده و برای هر یک از این افراد زمان زیادی و هزینه زیادی صرف شده تا شخصیت حقوقی آنها شکل گرفته است . این سازمان بهتر از هر نهاد و یا شخص دیگری می داند که ثبت شرکت چقدر کار پیچیده و تخصصی می باشد  و تا چه میزان از حساسیت برخوردار است .

افرادی که می خواهند شرکت ثبت کنند و بخصوص برای شروع فعالیت خود توانایی مالی زیادی ندارند به گمان اینکه با ثبت شرکت توسط خودشان هزینه کمتری پرداخت می کنند اقدام به حضور در اداره ثبت شرکت ها و تکمیل فرم ها و مستندات کرده و بنا بر اشتباهات رایجی که انجام می دهند اغلب دچار دوباره کاری و صرف زمان و سرمایه چند باره می شوند . این افراد به دلیل عدم اعتمادی که به شرکت های حقوقی می کنند در واقع خودشان را با هزینه های بیشتر و صرف زمان بیشتر مواجه کرده و نهایتا هم نتیجه به دست آمده اغلب نتیجه مورد رضایت آنها نمی باشد و پس از چند سال مشکلات حقوقی و قانونی گریبان گیر آنها خواهد شد و یا ممکن است برای انجام موضوعی جدید و یا یکی از موضوعات شرکت با مشکل رو به رو شوند .

شرکت های حقوقی صاحب صلاحیت به دلیل برخورداری از کارشناسان و وکلا کاردان و تحصیلکرده در زمینه های حقوقی  و بصورت تخصصی در حوزه ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری و همچنین به دلیل برخورداری از تجارب گذشته از فوت و فن ها و ریزه کاری های حقوقی و قانونی به خوبی مطلع بوده و بدون نیاز به اضافه کاری و پرداخت هزینه های دوباره شرکت را درست مطابق با میل شما به ثبت خواهند رساند .

حقیقت این است که وجود فرم ها و مستندات حقوقی و مالی و اداری پیچیده می تواند هر فرد نا بلدی را دچار اشتباه در تصمیم گیری نماید . حتی انتخاب یک گزینه ساده و یا عدم انتخاب یک بند می تواند در آینده سرنوشت شرکت شما را تغییر دهد و باعث ورشکستگی و یا تعالی شرکت شود .

موسسات حقوقی ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری پس از توافق با شما و تنها با یک برگ وکالتنامه از طرف شما مختار خواهند  بود تا تمام مراحل ثبت شرکت را پیگیری نموده و تا زمان ثبت و راه اندازی شرکت موضوع درخواست شما را دنبال کنند.

ثبت شرکت و ثبت برند نوبل به عنوان یکی از قوی ترین و با تجربه ترین شرکت های حقوقی در ایران و با استناد به توانایی های کارشناسان و متخصصین حقوقی خود و با تکیه بر رزومه درخشان قبلی همواره می تواند بهترین انتخاب برای علاقمندان به ثبت شرکت باشد . کارشناسان ما از زمان دریافت وکالتنامه از شما در کنار شما خواهند بود و تمامی مراحل ثبت شرکت را با مشورت خود شما و بنا بر خواست شما پیگیری خواهند کرد و نحوه عملکرد و ثبت شرکت شما را تضمین خواهند کرد .

تکمیل فرم ها ، اساسنامه ، اظهارنامه ، تقاضانامه ، شرکتنامه ، صورتجلسه هیئت مدیره ریال صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و …تماما نیاز به تخصص دارد و با تنها یک اشتباه مجبور خواهید بود تا از ابتدا همه موارد را انجام داده و هزینه های را دوباره پرداخت نمایید .

به همین دلیل سازمان ثبت اسناد و املاک ایران هم تاکید کرده که کار ثبت شرکت خود را به متخصصین و شرکت ها حقوقی واگذار کنید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید