برای ثبت شرکت عجله نکنید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

آیا ایده و تفکری نو در سر دارید و اطمینان دارید با ثبت شرکت می توانید به سود و منافع زیادی دست پیدا کنید ؟  آیا فکر می کنید تنها راه موفقیت شما همین ایده و تفکری است که به دنبال آن هستید ؟ بسیار عالی. شما اولین قدم را برای موفقیت برداشته اید . بدون شک افرادی که دارای ایده و انگیزه کافی برای ورود به بازار تجاری و دنیای رقابتی هستند و از ایده و تفکر خود اطمینان مطمئن هستند افرای هستند که همه جوانب کار را بررسی کرده و به خوبی می دانند مهم ترین رکن برای رسیدن به آرزو ها و اهداف بلندشان ثبت شرکت می باشد .

اما ثبت شرکت به همین راحتی ها هم نیست. مراقب باشید که فریب نخورید . بیشتر افرادی که شرکت ثبت می کنند در ابتدا دیدگاه و انگیزه شما را دارند ولی در ادامه نمی توانند به موفقیت برسند و یا به آنچه که دوست دارند دست یابند نمی رسند .

در دنیای امروز ورود به عرصه تجاری و اقتصادی و ثبت شرکت تجاری نیازمند داشتن ایده ها و خلاقیت های نوآورانه در مورد نیاز های جامعه و یا ایده و خلاقیت های جدید برای صنایع و تولیدات و یا خدمات موجود می باشد . برگ برنده شرکت های نو بنیاد در واقع همین ایده ها و خلاقیت های آن ها می باشد . ولی ثبت شرکت دارای پیچیده گی ها و پیچ و خم های خود می باشد و هر گونه اقدام اشتباه تمام انگیزه و آمال های شما را بر باد خواهد داد .

از قدیم نقل شده که شریک خوب بهترین پارامتر برای موفقیت در یک اقتصاد رو به رشد می باشد . شریک خودتان را به خوبی انتخاب کنید . از تجارب و دانش آنها اطمینان پیدا کنید. شاید به ظاهر راه اندازی یک شرکت با دو تا چند نفر فرد از دوستان و اعضاء خانواده در ابتدا کار راحتی باشد ولی برای انجام تعهدات و قراردادهای مهم و ورود به عرصه ها و فعالیت های مختلف شریک خوب بسیار کمک کننده است . هر چه شرکا با تجربه تر و حرفه ای تری داشته باشید آینده بهتری برای خود در شرکت می توانید متصور شوید .

در واقع شرکت های تازه تاسیس بیشتر بر  پایه اعتماد بین افراد تشکیل شده اند . پس خارج از تجربه و دانش باید به سراغ افراد دارای رزومه اخلاقی و تعهدی خوب هم بروید . افراد متعهدی که در میان راه شما را تنها نگذارند . کسانی که درست به اندازه شما انگیزه و ایده و خلاقیت دارند و به مشتریان حتی بیشتر از شما تعهد دارند . هر چه پیش بروید ارزش افراد و شرکا با تعهد بیشتر خود را نشان خواهد داد . سود و منافعی که از قبل افراد متعهد به دست خواهید آورد با افراد با تجربه بی تعهد و کم توان به دست نخواهید آورد .

موضوع دیگر سرمایه شرکت می باشد . در بازار تجاری ایران و یا سایر نقاط دنیا اگر رزومه کافی ندارید باید سرمایه مناسب داشته باشید . اینکه تنها با حدود 100 تا 500 هزار تومان می شود اقدام به ثبت شرکت کرد درست ولی باید به فکر توسعه و توان شرکت هم بود . در واقع ارگان ها و شرکت های دولتی و نیمه دولتی که خواهان برون سپاری و واگذاری قسمتی از فعالیت های شرکت خود به شما هستند در درجه اول رزومه شما را مورد توجه قرار می دهند .

اما شما یک شرکت تازه کار هستید و هنوز نتوانسته اید رزومه حقوقی مناسبی به دست بیاورید . در این حالت یا باید از ارتباطاات قوی خود و شرکای خود برای عقد قرار داد استفاده کنید و یا مهم تر اینکه سرمایه ای خوب در دست داشته باشید تا به واسطه آن بتوانید خود را شرکتی قوی و با پشتوانه اثبات کنید .

موضوع سرمایه و تخصص افراد ثبت کننده شرکت در رتبه بندی و دریافت اعتبار شرکت نیز بسیار کاربرد دارد و اگر بعدا برای رشد و تعالی شرکتتان نیاز داشته باشید اقدام به دریافت رتبه شرکت برای بالا بردن اعتبار شرکت بکنید با تکیه بر سرمایه ، تخصص و همچنین رزومه و امکانات شرکت می توانید رتبه ای درخور به دست بیاورید .

اما موضوع دیگر همان ایده و خلاقیتی است که شما با استناد به آن می خواهید شرکت خود را به ثبت برسانید . قبل از تصمیم گیری نهایی مشورت کنید . تحقیق کنید و مطمئن باشید این ایده قبلا با شکست مواجه نشده باشد .ممکن است با تکیه بر این ایده وارد بازار تجاری کشور شوید و بعدا متوجه شوید که این ایده مناسب نبوده و قبلا هم چندین بار با شکست همراه بوده است  و شاید دیگر خیلی دیر باشد.

نکته ای دیگر که می شود از این بحث استخراج کرد دیدگاه چند وجهی و چند بعدی و داشتن ایده های مختلف می باشد . با در دست داشتن یک ایده ریسک نکنید . افراد موفق ایده های مختلف در سر دارند و در هر زمان با استفاده از طوفان فکری از همکاران خود برای ارائه ایده های جدید کمک دریافت می کنند تا هر بار با ایده ها و روش های جدید با رقبای خود روبه رو شده و بازار بهتری به دست بیاورند .در ارائه ایده و خلاقیت یک بار دیگر شریک و کارمندان خلاق و کاردان خودنمایی خواهد کرد .

وقتی به سراغ ثبت شرکت بروید که مطمئن باشید دارای انعطاف لازم هستید . تعصب بر روی موضوعاتی که چندین بار امتحان کرده اید و با شکست مواجه شده اید نداشته باشید . انعطاف پذیر بودن یعنی برای به دست آوردن حتی یک مشتری بتوانید از روش های مختلف استفاده کنید . روحیه تغییر داشته باشید .به راحتی تسلیم نشوید و برای انجام یک کار جایگزین های زیادی داشته باشید .

از همکارتان خود همفکری بگیرید . به دنبال راه های مختلف برای توسعه کارتان باشید . بی جهت نیروها  و شرکا با تجربه و کاردانتان را از دست ندهید و به آنها هم حق اظهار نظر و خودنمایی بدهید و در همین راستا بریا توسعه کار خود از نیروهای تازه نفس استفاده کنید . به یک بازار توجه نکرده و بازار ها و مشتریان متنوعی را امتحان کرده و جلب نمایید .

اما یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام ثبت شرکت در نظر داشته باشید انتخاب یک کارشناس حقوقی مطمئن برای ثبت شرکت می باشد . با وجود اینکه ثبت شرکت الزاما توسط وکیل و شرکت های حقوقی نباید انجام شود ولی در هر صورت خود سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هم توصیه می کند که خود افراد این مهم را انجام ندهند .

در قانون تجارت ایران انواع مختلفی از شرکت ها تعریف شده و هر کدام دارای قوانین ، مقررات ، فرم ها ، دستور العمل ها ، روش های اجرایی ، آئین نامه ها  و مستندات مختلفی هستند و باید بند به بند این موارد برای اینکه در آینده شرکت موفقی داشته باشید مورد توجه قرار بگیرد . هزینه ای مختصر در ابتدای راه و انتخاب یک شرکت معتبر حقوقی در ابتدا برای ثبت شرکت این اطمینان را برای شما به وجود خواهد آورد که شرکت در زمان مناسب و بدون هیچگونه خطا و مشکلی دد حال و آینده ثبت خواهد شد .

شاید قبلا از افراد زیادی شنیده اید که ثبت شرکت کاری بسیار سخت و نفس گیر است و حوصله زیادی برای طی همه فرآیند های ثبتی مورد نیاز می باشد . اما با وجود شرکت های حقوقی مانند ثبت شرکت و ثبت برند نوبل این دغدغه و مشکل برای همیشه مرتفع شده است . این شرکت ها با در دست داشتن وکالتنامه شما شرکت را با دیدگاه و ایده آل های شما به سرانجام خواهند رساند و شما تنها کاری که باید انجام دهید تمرکز بر روی موضوع و ایده شرکتتان می باشد . 

ثبت شرکت و ثبت برند نوبل با سال های تجربه و استفاده از تخصص و دانش کارشناسان خود توانسته به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های حقوقی در سال های اخیر و با ضریب رضایت مشتریان بالا همراه خود را مطرح نماید . بنابر این برای دریافت مشاروه و تکمیل ایده و انتخاب نوع شرکت  و … خود می توانید با کارشناسان ما بصورت رایگان تماس برقرار کرده و از خدمات  عالی موسسه ما بهره مند شوید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید