فواید رتبه بندی برای شرکت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

چند سالی است که موضوع رتبه بندی شرکت ها برای اثبات صلاحیت و توانایی شرکت به شدت مورد توجه شرکت های پیشگام قرار گرفته است . این رتبه بندی که با نظر معاونت برنامه ریزی و راهبردی ریاست جمهوری انجام گرفته باعث می شود شرکت ها توانایی های خود را به دلیل و مستنداتی موجه بالا برده و صرفا با تبلیغات موارد واهی و خیالی ذهن مشتریان را درگیر نکنند .

این رتبه بندی با شرایطی همچون تعداد نفرات ، سوابق ، تجربه و رزومه کاری شرکت و افراد ، ارائه بیمه و یا نامه ای از تامین اجتماعی در خصوص صحت انجام قرارداد ، توانایی مالی و سرمایه  ، تجهیزات و امکانات و …به شرکت ها داده می شود .

اما وجود این رتبه و تلاش برای بالا بردن آن چه تاثیری بر فعالیت شرکت و بازار کار انها و حتی وجهه شرکت ها خواهد داشت . در زیر به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد :

  • سازمان ها و شرکت های دولتی تنها مجاز به عقد قرارداد با شرکت هایی هستند که دارای رتبه بوده و این هم ترجیحاً رتبه بالایی داشته باشند .
  • اگر شرکت پیمانکاری باشد برای اینکه بتواند در مناقصات دولتی شرکت کند حتما باید رتبه خود را دریافت نموده باشد .
  • بسیاری از سرمایه گذاران و مشتریان تنها با شرکت هایی که رتبه خود را دریافت نموده باشند کار می کنند .
  • رتبه بندی برای شرکت های در یک صنف و فعالیت می تواند قدرت و توانایی شرکت ها را از یکدیگر تمیز دهد .

رتبه بندی یکی از کارهای اختیاری پس از ثبت شرکت می باشد که بنا بر سوابق و رویکرد های دولت و سایر شرکت ها به شرکت های دارای رتبه به نظر می رسد این روز ها به یک ضرورت تبدیل شده است. برای دریافت رتبه و بالا بردن رتبه شرکت خود حتما با کارشناسان و متخصصین ما تماس بگیرید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید