• خانه
  • وبلاگ
  • در خصوص شرکت های با مسئولیت محدود چه می دانید ؟

در خصوص شرکت های با مسئولیت محدود چه می دانید ؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

آیا می دانستید ،  در شرکت های با مسئولیت محدود شرکا تنها به میزان سرمایه و سهم الشرکه خود در شرکت پاسخگو می باشند ؟

چنانچه از آن دسته افراد خواهان ثبت شرکت برای انجام امور تجارتی با چندنفر از دوستانتان هستید، بدون اینکه نیاز باشد سرمایه به سهام یا قطعات سهام تبدیل شود، باید شرکتی با مسئولیت محدود ثبت کنید. شرکت های با مسئولیت محدود همانگونه که از اسمشان پیداست دارای مسئولیت محدود برای شرکا هستند. شرکا تنها به میزان سهم الشرکه خود یعنی پولی که به عنوان سرمایه شرکت چه بصورت نقدی و چه بصورت غیر نقدی در میان می گذارند مسئول بدهی ها و تعهدات شرکت می باشند.

در نام گذاری این شرکت ها باید دقت شود که اسم شرکا آورده نشود وگرنه فرد نام برده شده به عنوان شریک ضامن شناخته خواهد شد ، ضمن اینکه باید عبارت با مسئولیت محدود در تمامی اوراق و سربرگ ها و اسناد سازمان به همراه اسم آورده شود .

مدت مدیریت در شرکت های با مسئولیت محدود ، محدود نیست و یک مدیر مادامیکه مورد رضایت سایر شرکا باشد می توان به فعالیت خود ادامه دهد . حتی می توانید مدیر مورد نظر خود را بدون داشتن سهم الشرکه از بیرون شرکت انتخاب کنید.  همچنین انتخاب بازرس اصلص و علی البدل در شرکت های با مسئولیت محدود و حتی روزنامه رسمی الزامی نیست .

ثبت شرکت‌های با مسئولیت محدود نیز مانند هر ثبت دیگری، فرآیند خاص، قوانین و شرایط خود را دارد. همچنین تنظیم اوراقی از جمله اساسنامه، اقرارنامه و تقاضانامه‌ و … بسیار تخصصی است و ترجیحاً باید با مشورت یک فرد حقوقی صورت پذیرد.از همین رو برای پرهیز از اشتباه، مشاوره با متخصصان پیش از اقدام ضروری است. پس همین الان با مشاورین ثبت شرکت و ثبت برند نوبل تماس بگیرید .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید