• خانه
  • وبلاگ
  • دلیل توفیق اشخاص حقوقی نسبت به اشخاص حقیقی چیست ؟

دلیل توفیق اشخاص حقوقی نسبت به اشخاص حقیقی چیست ؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

دنیا عوض شده ، کار ها و مشاغل مانند قبل نیستند و سرعت و دقت  و اعتماد در حال حاضر حرف اصلی را در بین مشاغل و حوزه های تجاری و اقتصادی مختلف می زند . زمانی تنها با داشتن یک تخصص  به دلیل شناخت خوبی که از یک نفر وجود داشت به راحتی کار ها انجام می شد  . شرکت ها به گستردگی و پیچیدگی دنیاز امروز نبودند . یک شرکت با چندین کارگر و دستگاه های مختلف کار می کرد و خبری از تکنولوژی های پیشرفته امروزی و  تخصص های مختلفی مانند تحقیقات ، بازار یابی ، فناوری اطلاعات ، گواهینامه های مدیریتی و تایید کننده مختلف و … نبود .

این روز ها شرکت ها به دنبال بالا بردن تولیدات خود ، سرعت بخشیدن به کارها ، حذف دوباره کاری ، کم کردن طول چارت سازمانی و بالا بردن بهبود و کیفیت کالا و خدمات خود و در عین حال استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها با قیمت تمام شده مناسب می باشند .

دیگر یک نفر با تخصص حتی بالا نمی تواند جوابگوی حجمه کارهای بالای یک شرکت و یا یک نهاد و ارگان خاص باشد  و این نهاد ها و شرکت ها هم زمان به اندازه کافی ندارند که بخواهند منتظر انجام کار توسط فردی متخصص با نهایتا چند شاگرد و یا همکار باشند . تمایل شرکت ها داشتن همه امکانات و خواسته ها در خلال انجام کار های دیگر می باشد . حتی ایجاد دپارتمان های داخلی در شرکت های مختلف هم جوابگوی خواسته های این شرکت ها نمی باشد و باید برای پیشرفت خود از بهترین تیم ها و تخصصی ترین شرکت های خارج از سازمان و شرکت اصلی خود استفاده نمایند .

تفاوت اصلی اشخاص حقیقی و حقوقی هم در همین است .  اشخاص حقیقی توانایی بالایی برای پاسخگویی به نیاز های متفاوت و تخصصی شرکت ها و نهادهای مختلف دارند و سرعت عمل بسیار بهتری را در کنار کیفیت بالاتر کار ارائه می نمایند .

به همین دلیل افرادی که تخصص و دانش کافی دارند با مشارکت دو تا چند نفر دیگر از هم رده های خود اقدام به ثبت شرکت نموده و با روی هم گذاشتن تخصص ها و ایده ها و تفکراتشان بهترین شرکت ها را ایجاد نموده و ضمن پاسخگو بودن بهتر به نیاز های بازار کار امروزی می توانند به بهترین شکل ممکن به سود و مافع بالاتری هم نائل شوند .

انجام کار بصورت گروهی با تعدادی کارمند و شریک که هر کدام تخصص و دانش بالایی دارند می تواند سرعت عمل را بالا برده و خواسته های مشتریان را به بهترین نحو مرتفع نماید .

ثبت شرکت مزایای فراوانی برای موسسین و سهامداران و شرکا خود دارد  که رسیدن به سود و اعتبار بالا تنها بخشی از این مزایا است . در واقع ثبت شرکت ضمن اشتغال زایی برای قشر زیادی از جامعه باعث می شود که بخش خصوصی فعال تر و قوی تری داشته باشیم و به تبع آن افراد توانایی بالاتری پیدا کرده و رقابت مسالمت آمیزی در جامعه پدیدار شود .

از عمده مزایای ثبت شرکت در ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • فعالیت رسمی و قانونی

  • تقسیم مسئولیت بین چند نفر که به عنوان شریک فعالیت می کنند .

  • اطمینان و اعتماد بیشتر ارگان ها ، نهاد ها و دولت به اشخاص حقوقی

  • حمایت بسیار گسترده تر دولت از اشخاص حقوقی

  • امکان شرکت در مناقصات و مزایدات سایر شرکت ها و ارگان ها

  • امکان دریافت نمایندگی رسمی از سایر نهاد های داخلی و حتی خارجی

  • اعتماد بیشتر مشتریان به شرکت ها به توجه به اطلاع رسانی و پشتوانه بهتر آنها

  • امکان استفاده و بهره برداری بسیار بیشتر از امتیازات ، اعتبارات و تسهیلات سایر سازمان ها

ثبت شرکت و موسسه خود را به موسسات حقوقی صاحب نام و با صلاحیت واگذار نمایید تا از مشکلات حقوقی و قانونی احتمالی در آینده خیالتان آسوده باشد و به بهترین نحو تمامی آنچه که در آینده در قالب شرکت خود نیاز دارید پیش بینی شود .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید