چه موقع شرکت ثبت کنیم ؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (تعداد رای 0)

آیا تا به حال برای داشتن یک شخصیت حقوقی و راه اندازی و ثبت یک شرکت به فرک افتاده اید ؟ آیا می دانید ثبت شرکت چه مزایایی دارد ؟ ثبت شرکت را چه موقع باید انجام داد ؟ آیا ثبت شرکت توفیقی برای کسب و کار شما دارد ؟

ثبت شرکت موضوعی است که اغلب به ذهن بسیاری از فعالین تجاری و اقتصادی کشور خطور کرده و هر بار بنا به دلایلی از ورود به این عرصه ممکن است منصرف شده باشند . اینکه ثبت شرکت می تواند به فعالطیت و کسب و کار شما رونقی بدهد و اینکه آیا می توانید با ثبت شرکت به شرایط بهتری دست پیدا کنید کاملا بستگی به شرایط و تفکر شما و انگیزه ای که برای این کار دارید بستگی دارد .

اگر نگاه شما به راه اندازی یک شرکت تنها داشتن یک شخصیت حقوقی باشد و بدون هیچ برنامه و هدفی وارد این حوزه شوید و برای موفقیت خود برنامه ریزی و تلاشی نکنید موفقیت یک امر محال خواهد بود . چه بسیار شرکت هایی که تنها ظرف مدت کوتاهی پس از به ثبت رسیدن دچار ورشکستگی و ضررهای مالی شده و موفقیت نداشته اند . بنابر این برای ورود به دنیای اشخاص حقوقی داشتن روحیه کار تیم ، انگیزه فعالیت بیشتر و برنامه ریزی مناسب لازمه اصلی می باشد .

با اطمینان می توان گفت شخصیت های حقیقی برای تلاش و موفقیت خود سقفی خواهند داشت و نمی توانند بیش از مرحله ای به موفقیت بیشتر دست یباند . توان هر فرد تا جایی است و این توان ممکن است روزی کمتر شده و این موفقیت موقتی باشد . اما شخصیت های حقوقی در صورت داشتن برنامه و استراتژی ها مناسب همواره رو به رشد خواهند بود و پس از مدتی تنها با اداره کردن شخصیت خود و با مدیریت شرکت و تشکیلات خود به سود و توان بیشتری دست خواهند یافت و برعکس شخص حقیقی که با بالاتر رفتن سن  و سال کیفیت کار آنها احتمالا پایین تر خواهد امد و توان آنها کاسته خواهد شد شخصیت های حقوقی بنا بر تجربه ای که به دست می آورند و مدیریت موثرتری که خواهند داشت می توانند به توان بالاتری در حوزه فعالیت خود نائل شوند .

حتی شخصیت های حقیقی که برای سایر افراد  و شرکت ها هم کار می کنند پس از مدتی بازنشست شده و باید به دنبال جایگاه دیگر و یا طی طریق به روش های متفاوت باشند ولی شخصیت های حقوقی هر روز پر بار تر و موثر تر می شوند و موسسین خود را بیشتر می ستایند .

بنا بر این ثبت یک شرکت حقوقی با ایده و برنامه مناسب مهم ترین گام در جهت ارتقاء جایگاه اعتباری و مالی شما خواهد بود به شرط اینکه قدم اول را درست برداشته باشید . اعتماد دولت و شرکت ها و ارگانی های دولتی و غیر دولتی به شخصیت های حقوقی بیشتر است و همین بزرگترین توفیق برای این اشخاص می باشد .

افرادی که دارای دانش های مورد نیاز جامعه و یا تخصص های عالی در زمینه های مختلف هستند و خود را فردی با برنامه و توانمند می دانند می توانند با ثبت یک شرکت به کمک یک تا چند نفر از دوستان و آشنایان خود ضمن به دست آوردن اعتبار بالاتر از مزایای بالای این شخصیت جدید بهره مند شوند .  با توجه به اینکه ثبت شرکت هزینه چندان زیادی نیاز ندارد می توان این راه را یک فرصت و یک شانس برای خود در نظر گرفت و در صورت عدم موفقیت خواهید دید که چیز چندانی از دست نداده اید .

بسیاری از شرکت ها و ارگان های حقوقی موفق شاید هیچگاه تصور نمیس کردند به این جایگاه و پیشرفت نائل شوند و شاید حتی افق دید انها در ابتدا به این وسعت هم نبوده است . نمی توان بدون ریسک کردن به موفقیت رسید و ریسک ثبت شرکت و راه اندازی یک شخصیت حقوقی ریسک بسیار کم خطر و در اغلب موارد موفق بوده است .

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

با ما همرا باشید در

ثبت شرکت نوبل در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید